Autor Wątek: Zagraniczny transport palet z towarem.  (Przeczytany 33 razy)

stella93

• Nowy
  • *
Zagraniczny transport palet z towarem.
« dnia: 12-06-2019, 13:08 »
Mój tato od jakiegoś czasu dostaje zamówienia zza granicy, a dokładniej od bogatych Niemców, jednak odrzuca je, bo nie umie sobie poradzić z transportem międzynarodowym. Pomyślałam więc, że moglibyśmy spróbować z jednostką zewnętrzną, która mogłaby chociaż na początku pokazać nam, jak to wszystko wygląda. Co myślicie? Podnieślibyśmy cenę jednostkowego wyrobu, żeby oczywiście pokryć koszty ewentualnego przesłania..

pieknyolek

• Nowy
  • *
Odp: Zagraniczny transport palet z towarem.
« Odpowiedź #1 dnia: 17-06-2019, 09:15 »
To całkiem niezły pomysł. Duza szansa na zarobek.

https://domyhbe.pl/pl/oferta-domow

stark

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 18-06-2019, 13:31 »
No pewnie że jest to świetny pomysł gratuluję.  Mam nadzieję że bez problemu znajdziesz kogoś w sieci bo tam jest takich firm najwięcej. Koszta są różne i nie będę mogła ci powiedzieć wprost ile co kosztuje. Z tego co wiem taka usługa wyceniane jest indywidualnie. teraz może to być 10000, raz 2000 zł. Najlepiej szukaj firmy po opiniach, bo one są najlepszym wyróżnikiem.Powodzenia kochana, Mam nadzieję pomogłam.

jana

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 21-06-2019, 11:36 »
Spedycja zagraniczna najmowana od zewnętrznych firm przy miesięcznej współpracy, wypełnieniu dokumentacji i ogólnym kontakcie z klientem to oczywiście o wiele większy koszt, niż Wam się wydaje. Podane przez poprzednika kwoty są za niskie na pewno, bo to usługa na wysokim poziomie i licząca w sobie również rozrachunki księgowe, a to przecież już kosztuje. Też sądzę, że warto od razu u usługodawców zapytać.