Forum Niedrzwiczak

Technicznie => Gmina Niedrzwica Duża => Wątek zaczęty przez: stark w 22-02-2019, 13:21

Tytuł: Nauka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: stark w 22-02-2019, 13:21
Cześć wszystkim. Czy Wy również chcielibyście się rozwijać? Zrobić coś, co pozwoli Wam zmienić się, poszerzyć swoją wiedzę? Ja tak. Długo się zastanawiałam i chyba zapiszę się na te http://ellalanguage.com/pl kursy. Są tanie, a i podobno ciekawe.
Tytuł: Odp: Nauka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: Warror w 27-02-2019, 12:56
Kursy językowe to najlepsza możliwa opcja. W każdym większym mieście można znaleźć dobrą szkołę językową. Na przykład w Lublinie można skorzystać z kursów w Szkole Językowej Columbus: https://www.columbus.lublin.pl/ (https://www.columbus.lublin.pl/) . Nauczycie się u nich nie tylko angielskiego, ale też innych europejskich języków.
Tytuł: Odp: Nauka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: loca89 w 19-03-2019, 11:54
Znajomość języka angielskiego jest bardzo ważna, ponieważ z tym językiem mamy do czynienia niemalże już wszędzie. Nie musimy zaawansowanie umieć obcy język, ale te podstawy trzeba znać. Kiedy chodzi o jakieś precyzyjne tłumaczenie to zawsze możecie pomóc sobie korzystając z usług https://berligo.com , czyli profesjonalnego biura tłumaczeń. W ten sposób będziecie mieć pewność, że wszystko jest dokładnie przetłumaczone i prawidłowo.