Forum Niedrzwiczak

Technicznie => Gmina Niedrzwica Duża => Wątek zaczęty przez: stark w 22-02-2019, 13:21

Tytuł: Nauka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: stark w 22-02-2019, 13:21
Cześć wszystkim. Czy Wy również chcielibyście się rozwijać? Zrobić coś, co pozwoli Wam zmienić się, poszerzyć swoją wiedzę? Ja tak. Długo się zastanawiałam i chyba zapiszę się na te http://ellalanguage.com/pl kursy. Są tanie, a i podobno ciekawe.
Tytuł: Odp: Nauka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: Warror w 27-02-2019, 12:56
Kursy językowe to najlepsza możliwa opcja. W każdym większym mieście można znaleźć dobrą szkołę językową. Na przykład w Lublinie można skorzystać z kursów w Szkole Językowej Columbus: https://www.columbus.lublin.pl/ (https://www.columbus.lublin.pl/) . Nauczycie się u nich nie tylko angielskiego, ale też innych europejskich języków.
Tytuł: Odp: Nauka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: loca89 w 19-03-2019, 11:54
Znajomość języka angielskiego jest bardzo ważna, ponieważ z tym językiem mamy do czynienia niemalże już wszędzie. Nie musimy zaawansowanie umieć obcy język, ale te podstawy trzeba znać. Kiedy chodzi o jakieś precyzyjne tłumaczenie to zawsze możecie pomóc sobie korzystając z usług https://berligo.com , czyli profesjonalnego biura tłumaczeń. W ten sposób będziecie mieć pewność, że wszystko jest dokładnie przetłumaczone i prawidłowo.
Tytuł: Odp: Nauka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: Manika w 25-04-2019, 17:43
Nauka języków obcych jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu i rozwijania się, na pewno nauka nie pójdzie w las. Obecnie znajomość języka obcego to podstawa aby znaleźć dobrą pracę. Jeśli szukacie dobrej szkoły lingwistycznej to sprawdźcie ofertę https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-hiszpanski/kurs-semestralny/ (https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-hiszpanski/kurs-semestralny/). Wiele osób chwali tą szkołę za wysoki poziom nauczania merytorycznego i fachowe podejście do ucznia. Kursy przeprowadzane są w oparciu o nowoczesne serie podręczników i ciekawe materiały dodatkowe jak np. prasa zagraniczna, płyty DVD czy różne opracowania. Nauka realizowana jest na 5 poziomach zaawansowania, więc jeśli dopiero zaczynasz przygodę z nauką języka to przewidziano także kurs na poziomie A1 :)
Tytuł: Odp: Nauka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: kania2 w 30-05-2019, 13:03
Witam. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje przetłumaczyć jakieś teksty lub dokumenty z języków obcych to polecam serwis tłumaczenia ustne z języka angielskiego (https://dogadamycie.pl) z którego korzystam od dłuższego czasu i jestem naprawdę zadowolony z rezultatów. Serdecznie polecam.
Tytuł: Odp: Nauka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: loca89 w 28-06-2019, 23:00
Każdy z nas wie, że dzisiaj ciężko jest zdobyć pracę bez znajomości języków obcych. Praktycznie chociaż te podstawy trzeba znać, bo czy dokumenty czasami w danym języku trzeba przejrzeć. Czy czasami nawiązać zagraniczne kontaktu. Oczywiście mamy jeszcze jedną opcję - biuro tłumaczeń https://berligo.com (https://berligo.com) . Które pomoże nam przełożyć dowolną treść na dany język.
Tytuł: Odp: Nauka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: esmeralda w 07-08-2019, 14:17
 Postaw także na inne, bardziej interesujące języki, które są pilne i poszukiwane w naszym kraju, np język niemiecki. Skorzystaj z nauki, jaką proponuje Ci https://niemiecki-koscierzyna.info/korepetycje/ (https://niemiecki-koscierzyna.info/korepetycje/) i zdobywaj wiedzę oraz doświadczenie w tym temacie. To ważny aspekt, szczególnie jeśli chcesz zyskać wiedzę oraz umiejętności.