Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - jankrzys

Strony: [1]
1
Hyde Park / Odp: Aranzacja wnętrz dodatki
« dnia: 25-03-2019, 10:22 »
A co sądzicie o tynku dekoracyjnym, który imituje surowy beton? Moim zdaniem to może doskonale wyglądać na ścianie salonu, dodać mu wyjątkowego charakteru. Sam ostatnio oglądałem oferty ozdobnego tynku betonowego - https://sklep.luxmal.pl/tynk-beton-dekoracyjny , bo kusi mnie aby zrobić sobie właśnie takie ściany :D . Tylko uważam, że taka dekoracja jest chłodna i trochę surowa, więc warto ją będzie ocieplić. Teraz tylko pytanie w jaki sposób to zrobić? Ma ktoś z Was jakieś pomysły :D ?

2
Hyde Park / Odp: urządzenia gastronomiczne
« dnia: 21-02-2019, 11:23 »
Czyściliście może takie urządzenia za pomocą suchego lodu? Z tego co przeczytałam na stronie jednej z firm sprzątających - https://www.kastelnik.pl/czyszczenie-suchym-lodem/ to ta metoda jest bardzo skuteczna. Jednak zanim podejmę decyzję czy takim sposobem będę czyścić moje urządzenia to chce poznać Waszą opinie na ten temat :).

3
Hyde Park / Odp: Prezent dla mężczyzny
« dnia: 21-02-2019, 08:35 »
Ja dla mojego syna, który niedawno skończył 18 lat czyli jest pełnoprawnym mężczyzną, kupiłem samochód z jednego z salonów Opla na Śląsku :D . Obiecałem mu, że jak zda za pierwszym razem egzamin praktyczny, to kupie mu na urodziny to co będzie chciał :D . Bardzo się cieszył z tego prezentu :D . Zresztą nie ma się co dziwić, bo kupiłem mu jego wymarzony samochód - Opel Cascada :D .

4
Dyskusja ogólna / Ocena zgodności instalacji
« dnia: 12-02-2019, 08:06 »
Cześć wszystkim. Czy ktoś z Was poleci mi jakąś firmę, która zajmuje oceną zdolności instalacji? Proces modernizacji urządzeń lub instalacji jest procesem złożonym i wieloetapowym... Dlatego właśnie chciałbym przeprowadzić taką analizę. Jak na ten moment jedynie spodobała mi się oferta tej firmy  - https://ibt.org.pl/instalacje-ex/ocena-zgodnosci-instalacji, ale zanim zacznę z którąś współpracować, to chciałbym poznać propozycje innych forumowiczów. Z góry dziękuje za pomoc.

Strony: [1]