Autor Wątek: Jakie lampy wybrać ?  (Przeczytany 1508 razy)

esmeralda

• Bywalec
  • **
Jakie lampy wybrać ?
« dnia: 31-08-2018, 15:21 »
 Mam dylemat , chcę kupic lampy do salonu oraz sypialni , jak uwazacie czt takie https://www.multilampy.pl/lampy-wiszace   są Waszym zdaniem ok? Mnie strasznie się podobają , a Wy co sądzicie? Sa praktyczne  czy lepiej stojące ?

Peggy

• Nowy
  • *
Odp: Jakie lampy wybrać ?
« Odpowiedź #1 dnia: 14-10-2018, 10:49 »
Myślę, że w salonie powinny byc i tak i takie. Lampa wisząca jest super na spotkania towarzyskie - odpowiednie swiatlo musi byc jak sie robi impreze w wiekszym gronie lub chociazby wieczór gier planszowych. A z lamp podłogowych to zerknij sobie tez na ofertę salonów agata maja takie na długich szyjach regulowane pod wymagania mieszkańców np. na wieczór z ksiazka

swiatelko.iskierka

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 15-10-2018, 09:52 »
Hej :D lampy wiszące jak najbardziej :D Ja jestem zachwycona nowoczesnymi lampami z wbudowanymi ledami  ;D ;D  wklejam fotki dla przykładu :D polecam www.mlamp.pl do robienia zakupów, szybko łatwo i przyjemnie :D

majeczka

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 07-11-2018, 19:37 »
A moim zdaniem wszystko zalezy od wystroju mieszkania. Kazdy zdecyduje sie na cos innego. My wybralismy takie wiszace ciezsze lampy z salonu agata, bo mamy malo dodatkowych dekoracji i faktycznie lampa zwraca uwage :)