Autor Wątek: Eleganckie meble - gdzie ?  (Przeczytany 1172 razy)

esmeralda

• Bywalec
  • **
Eleganckie meble - gdzie ?
« dnia: 04-12-2018, 11:17 »
 Witajcie! Szukam eleganckich I wytrzymałych mebli. Tak aby był to zakup na długie lata. Cena nie gra roli. Bardzo lubię połączenia metalu I drewna. Znalazłam takie na stronie https://www.outletmeblowy.pl/[/color]  [/color]   [/color]co sądzicie ?
[/color]

Peggy

• Nowy
  • *
Odp: Eleganckie meble - gdzie ?
« Odpowiedź #1 dnia: 07-12-2018, 11:40 »
A znasz ten outlet? Z outletami to roznie bywa, a jesli niekupowalas tam wczesniej to nie ryzykowalabym tak na pierwszy strzal. Skoro szukasz czegos na lata to raczej celowałabym w znane marki, zeby miec pewnosc ze mebel bedzie solidnie wykonczony i nie rozjedzie sie za 2 lata. Salony agata maja rozbudowana oferte pod kazde pomieszczenie domu. Maja tez sklep online wiec i tak mozesz zlozyc zamowienie

Aleksandra72

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 10-01-2019, 20:21 »
A może coś na indywidualne zamówienie. Bardzo ładne i ciekawe meble projektują w Wiór Płyt w Wyszkowie. Sama u nich zamawiałam szafę do sypialni taką wysoką az do sufitu i wiem że robią też meble kuchenne i do salonu. I jak przeglądałam katalog to naprawdę rewelacyjne rozwiązania proponują.I cenowo też sa przystepni.

tinkiwinki

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 14-01-2019, 18:27 »
A w salonie agata zagladalas ? ja nie robilabym mebli na zamowienie, bo teraz wybor wsrod tych standardowych zestawow jest taki, ze szkoda kase wydawac. My wlasnie w agacie teraz zamowilismy komplet do salonu i cudowne te meble sa :) ustawne, praktyczne no i dobrze wykonane.

angelface80

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 21-03-2019, 18:50 »
Jeżeli szukacie eleganckich mebli to odradzam sieciówki. Ostatnio zaryzykowałam i zrobiłam zakupy przez internet, i to był strzał w 10. Zamówiłam sofę pikowaną w sklepie sofami.pl, genialna jakość i ceny. Każdy może wybrać coś dla siebie: https://sofami.pl/styl-wykonanie/sofy-pikowane