Autor Wątek: Głośniki na prezent  (Przeczytany 460 razy)

Warror

• Stały bywalec
Głośniki na prezent
« dnia: 27-02-2019, 16:42 »
Chce mojemu bratu kupić nowe głośniki do kompa, właśnie na prezent. Zastanawiam się jakie głośniki z tych dośtepnych tutaj [/size][/color] tak do 600 zł będą najlepsze. Sam średnio się na tym znam więc zdecydowanie potrzebuje porady specjalisty.[/font][/color]

lisana

• Nowy
  • *
Odp: Głośniki na prezent
« Odpowiedź #1 dnia: 02-03-2019, 11:24 »
Każdy pomysł jest dobry, jeśli trafi się w gust zainteresowanej osoby.

bubcia

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 10-03-2019, 15:33 »
Jeśli wiesz, że taki prezent się jemu przyda to jak najbardziej kupuj taką rzecz. Mój brat ostatnio dostał nowy telefon, bo ten stary to już ledwo co działał. A do tego doczepiłam kilka serpentyn i jednrgo balonika z https://godanparty.pl/ i wszystko fajnie wyszło

kania2

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 21-03-2019, 18:41 »
Każdy z nas ma jakies hobby, a ja chciałbym sie podzielic z Wami moim, czyli kolekcjonowaniem różnorodnych monet. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie http://www.skarbnicanarodowa.net.pl/polska-numizmatyka/. Co powiecie na oryginalna monetę jako prezent ?

stella93

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 22-03-2019, 16:13 »
Ciekawa sprawa. Ja myślę o telefonie dla bliskiej osoby. Co polecacie?

stark

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 22-03-2019, 16:16 »
Cześć, stella Wydaje mi się, że Seria Samsung Galaxy A8 wygląda całkiem nieźle. Nie zapłacisz za nią zbyt dużo, a jednocześnie bliska Ci osoba nie będzie mogła narzekać, że dostała słaby sprzęt. Na Ceneo go znalazłam, a tam masz całą specyfikę, a także opinie użytkowników i osób, które kupiły dla kogoś.

arek3332

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 26-03-2019, 08:39 »
Moim zdaniem głośniki na prezent są bardzo ciekawym pomysłem.Takie jest moje zdanie w tym wątku.