Autor Wątek: meble do salonu  (Przeczytany 5623 razy)

esmeralda

• Stały bywalec
meble do salonu
« dnia: 14-03-2018, 23:18 »
 Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Poszukuję fajnych dodatków jak i mebli w stylu skandynawskim . Polecicie mi jakieś miejsce gdzie dostanę takie rzeczy? Zależy mi także aby były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dużo osób poleca taki sklep www.mandihouse.pl ponoć mają tam meble i dodatki w różnym stylu . Kupowaliście u nich ?

sermensa33

• Bywalec
  • **
Odp: meble do salonu
« Odpowiedź #1 dnia: 29-03-2018, 15:26 »
Jeśli szukasz mebli do salonu to polecam Ci zajrzeć do sklepu Jabbadesign. Mają na prawdę świetnie wykonane
Pufy, a według mnie takiego mebelka nie może zabraknąć w żadnym salonie :)

Peggy

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 06-05-2018, 11:28 »
Nie znam ani jednaj ani drugiej marki... a jesli chodzi o meble to znajomosc marki jest dla mnie wybitnie ważna. Nie ma co sie oszukiwac - z zamowieniami bywa roznie, a im marka jest bardziej znana tym pozniej przy ewentualnych reklamacjach jest łatwiej. W sumie nie zdarzylo nam sie jeszcze i miejmy nadzieje tak zostanie - jakosc musi byc pewna - od lat jeździmy do salonów agaty bo tez wiadomo czego sie mozna po ich asortymencie spodziewac.

marysiu

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 28-05-2018, 13:33 »
Salon, kuchnia, na culinaeinbaukueche można sporo zobaczyć. Ja się dzięki tej stronie zainspirowałem stylem nowoczesnym i go teraz wdrażam w mojej kuchni.

majeczka

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 07-08-2018, 13:45 »
Nie znam ani jednaj ani drugiej marki... a jesli chodzi o meble to znajomosc marki jest dla mnie wybitnie ważna. Nie ma co sie oszukiwac - z zamowieniami bywa roznie, a im marka jest bardziej znana tym pozniej przy ewentualnych reklamacjach jest łatwiej. W sumie nie zdarzylo nam sie jeszcze i miejmy nadzieje tak zostanie - jakosc musi byc pewna - od lat jeździmy do salonów agaty bo tez wiadomo czego sie mozna po ich asortymencie spodziewac.
zgadzam sie z Twoja opinia w 100%. osobiscie tez wole wybrac cos widzac to i mogac sprawdzic. No a salony agata maja naprawde fajny wybor, przeciez oferuja roznych producentow, wiec mozna naprawde znalezc cos dla siebie. Jak dla mnie zdecydowanie sa najlepsi.

esmeralda

• Stały bywalec
« Odpowiedź #5 dnia: 03-09-2018, 13:52 »
A co sądzicie o taki stylu https://czerwonamaszyna.pl/blog/nowosci-andtradition/   zastanawiam się nad nim strasznie mi się spodobał . Może któraś z Was ma meble w takim stylu ?

sermensa33

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 24-09-2018, 19:04 »
Sama ostatnio podczas remontu mieszkania szukałam jakis nowoczesnych mebli do swojego mieszkania. Zajeło mi to sporo czasu i wiele wieczorów spędziłam przed komputerem, ale ostatecznie najciekawsza ofertę znalazłam w tym sklepie https://www.dkwadrat.pl/ . Mają bardzo duzy wybór ciekawych i nowoczesnych mebli oraz dodatków, a do tego na prawdę korzystne ceny i wydaje mi się, że warto do nich zajrzeć

polina

• Stały bywalec
« Odpowiedź #7 dnia: 13-02-2019, 09:27 »
W salonie na pewno warto też pomyśleć o półkach na różne bibeloty i ozdoby. Dlatego odsyłam Was do sklepu Trend Home: https://trend-home.pl/pol_m_SALON_POLKI-472.html. Widziałam tam ostatnio wiele ciekawych propozycji jeśli chodzi o meble. Moim zdaniem warto się rozejrzeć.

angelface80

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 17-02-2019, 15:55 »
Jako meble do salonu polecam sofy - ja ostatnio wstawiłam dużą sofę i sofę 1-osobową, która fajnie sprawdza się kiedy pojawia się u mnie większa liczba gości. Polecam sklep Sofami, mają baaardzo dobrze wykonane meble: https://sofami.pl/wielkosc/sofy-1-osobowe

Warror

• Stały bywalec
« Odpowiedź #9 dnia: 20-02-2019, 09:59 »
Jeżeli tak jak ja nie lubicie byle jakości to możecie pomyśleć o zakupie mebli w stylu glamour. Widziałam takie ostatnio na stronie https://modekor.pl/ i bardzo mi się spodobały. Jestem bardzo ciekawa, co Wy o nich sądzicie. Czy Waszym zdaniem pasują do każdego salonu?

zuza3

• Nowy
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 17-06-2019, 19:46 »
Ja na zamówienie meble do salonu miałam robione. W wynajmowanym mieszkaniu kupiłam sobie w sieciówce z myślą że będą na lata. Po 3 zaczęły się delikatnie mówiąc rozpadać. I po meblach było. Teraz zależało mi na solidności. Postawiłam na klasyczne formy, a wykonaniem zajęła się firma Wiór-Płyt z Wyszkowa. Naprawdę te meble robią z pasją i świetnie im wychodzą. Mają nowoczesne maszyny i każda płyta docięta jest na maxa precyzyjnie. Oczywiście wszystko montują, sprawnie, kilka razy sprawdzają czy jest ok. Sprzątają po sobie. Porządna firma naprawdę.